TEŞEKKÜRLER ULU AİLESİ PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 03 Ocak 2011 17:25

ULU İNŞAAT VE ULU TARIM AİLESİNİN SAYGI DEĞER FERTLERİ

Yönetim Kurulu Üyemiz Osman ULU bey'in Libya Gezisi Yönetim Kurulu Üyemiz Osman ULU bey'in Libya Gezisi

  Kuruluşundan bu yana gösterdiğiniz sahiplenme duygusu, ?? daha iyisini başarma arzusunu ?? liderliğe güven ve ekip içi dayanışma davranışı; her zaman, her yerde üst düzey kalite, maksimum hız, maksimum verimlilik, minimum maliyet ilkesini hayata geçirme sorumluluğunuz; zorlukları başarmada gösterdiğiniz kararlılık, yüksek özgüven duygusu, iş sahiplerine, birbirinize gösterdiğiniz üst düzey saygı ve sevgiden dolayı; ailenizi, Ulu markasını, Türkiye Cumhuriyeti?ni Libya başta olmak üzere, Kıbrıs?ta, Kuveyt?te, Türkiye?de başarıyla temsil etmenizden dolayı Cemal Ulu Bey başta olmak üzere hepimizin takdirini hak ediyorsunuz.
Ulu markasını İnşaat ve Tarım alanında güçlendirerek, Türkiye Markasına değer kazandıran yurt dışı ve yurt içi ekibimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2011?de de daha güvenle, daha azimle, daha istekle; yeni yatırımlar ve projelerle faaliyet alanlarımızı zenginleştirip, geliştirerek ?Başarı odaklı Ulu kültürünü? dünyanın her bölgesinde yükseltmek, kurumsallaştırmak ve kalıcılaştırmak birinci görevimiz olacaktır.
2011: Büyüme, faaliyet ve yatırım alanlarını geliştirip, zenginleştirme; kısaca ULU için atılım yılı olacaktır.
Bu vesile ile Ulu İnşaat ve Ulu Tarım çalışanlarının, sektör içi ve sektör dışı dostlarımızın yeni yılını en iyi dileklerimizle kutlar; kazasız, belasız, sağlık, başarı, mutluluk ve bol kazançlar dileriz.
Sevgi ve saygılarımızla


Not: 12-21 Aralık tarihleri arasında ki Libya gezimde göğsümüzü kabartacak çalışmalara imza atan tüm ekibimizin en tepeden en alt birime kadar hepsinin gözlerinden öpüyorum.
Ajiad ekibimizin gösterdiği konukseverliğe içten teşekkürler?


Ulu İnşaat ve Ulu Tarım Ailesi Adına
OSMAN ULU