ULU TARIM İKİNCİ SEZON İÇİN FİDE DİKİMİNİ TAMAMLADI.

 

2010 Eylül ayında 51 dönümlük arazide 40 dönüm kapalı alanda modern topraksız serasın'da üretime başlayan firmamız başarılı bir hasat sonucu , yeni sezonda da aynı başarıyı ve kaliteyi devam ettirerek Organik domatesleri yetiştirmek için kolları sıvadı.Ağustos ayında domates fidesi dikimi yapılarak yeni sezon için  domates üretimine start vermiştir.Aralık ayında yetiştirdiği organik domateslerle ikinci dönem hasatına başlamayı bekleyen Ulu Tarım ;İhracat yaparak Ülkemizin kazanan gücü olarak üretmeye devam edecektir.

Kalite politikasından taviz vermeden sürekli olarak yenilikleri takip ederek Tarım sektöründeki çıtasını yükseltmeyi hedefleyen firmamız,Bu günlere gelmemizde en büyük pay sahibi olan  çalışanlarımıza  sonsuz teşekkürlerini sunar.

 

                             ANTALYA ULU TARIM A.Ş?YE HOŞGELDİNİZ!

Ulu İnşaat ve Ulu Tarım olarak;

Alt yapı

Üst yapı

Modern Sera Montajı

Sertifikalı domates

Arılı salkım domates

İnşaat ve üretimlerinde de iddialıyız. 

Ulu inşaat?ın yurt içi-yurt dışı başarılarından güç alarak, topraksız tarım alanında Antalya?nın en gözde seralarından birini, kendi ekibimizle, hızlı ve kaliteli bir şekilde, (2010 Haziran -2010 Eylül arası ) üç ayda kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kırk dönüm kapalı alanda 15 Eylül de üretime başladık.

İlk sera inşaatımızda kalite ve zaman açısından Dünya ?da ilklere girmenin haklı gururu ile Sera yatırımcılarına diyoruz ki; 

İnşaatlarınızı Ulu inşaata yaptırırsanız; verimliğiniz, kaliteniz ve karlılığınız artar

Kalitesiz inşaat, üretimde verimliliği düşürür. Gecikmiş üretim ise, o yılın karlılığını götürür.

 Misyonumuz ve vizyonumuz: Hijyenik ve kaliteli ürünleri üreterek dünya standartlarında tüketiciye sunmak ve müşteri memnuniyetini her zaman sağlamak, inşaat, seracılık ve tarım sektöründe de başarı çıtasını sürekli yükseltmek; Ulu markasını güçlendirirken, Türkiye markasına da değer katmaktır.

Yerine getiremeyeceğimiz sözü vermedik. Verdiğimiz sözü mutlaka yerine getirdik. Ekibimizle başardık, nice başarılara de hep beraber imza atacağız. Emeği geçenlere içten teşekkürler! Bütün yatırımcılara da kaliteli üretim ve bol kazançlar diliyoruz.

 Saygılarımızla

Cemal ULU

Antalya Ulu Tarım A.Ş

Yönetim Kurulu Başkanı